Hyundai'den Avrupa futboluna destek

Arabakarsilastirma.com 15.06.2018 Araba Haberleri
Hyundai'den Avrupa futboluna destek

Hyundai'den Avrupa futboluna destek

Futbola olan desteğini sürdürmek için fırsatlar yaratan Avrupa ve Dünya Kupası’nın Resmi Sponsoru Hyundai, 2022 yılına kadar Dünya Kupası için desteğini devam ettirecek. Son olarak sponsor olduğu Chelsea ve Atletico Madrid’e sayesinde futbola desteğini dünya çapında ünlü kulüplerle sürdürmeye devam ediyor.

Ürettiği otomobiller kadar destekleri ile de gündemde…

Sana ve spora katkıları ile gündemden düşmeyen Hyundai, arabaları kadar destekleri ile de adını sıkça duyuruyor. Avrupa ve Dünya Kupası 20 yıllık sponsorluklarından sonra futbol kulüplerine sponsor olarak kulüplere destek olmaya başlıyor. Yakın bir zaman önce 4 yıl için İngiliz Chelsea Futbol Takımı için sponsor olurken, şimdi de La Liga’nın en ünlü kulüpleri arasında yerini alan Atletico Madrid’in forma sponsorluğuna soyundu. La Liga’daki Atletico Madrid’in tüm maçları için sponsorluk yapacak olan Hyundai, Chelsea da olduğu gibi formada kol kısmında logo ve isim kullanma hakkını kullanarak reklam yapmaya da devam edecek.

Yapılan ortaklık ile sadece formada isim ve logo kullanmak dışında Hyundai,

  • Kulübe verilecek araç filosu,
  • İç saha LED ekran reklamları,
  • Medya ve dijital içerik hakları gibi farklı haklarla sürekli görünür modda olacak.

Sponsorluk boyunca Hyundai, mobiliteye kolaylık sağlama ve futbolseverlerin daha fazla eğlenmesi ve keyif alması adına ekstra özel aktiviteler yapacak. Takımına böylece destek olurken, futbolseverleri de daha fazla heyecanlandıracak.

Sponsor olarak Avrupa’daki futbol takımlarıyla Hyundai ilişkilerini daha da genişletmeyi hedeflerken, Atletico Madrid’in dışında aktif olarak Olympique Lyonnais ve Chelsea ile de sponsorluk anlaşması yapmış bulunuyor.

Avrupa pazarındaki etkinliğini artırmak adına Hyundai, yakın bir zaman içerisinde futbolseverler için özel sürprizlerle karşılarına çıkacak.

 

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ