Ford ticari ailesinin en yeni üyeleri bir arada…

Arabakarsilastirma.com 24.05.2018 Araba Haberleri
Ford ticari ailesinin en yeni üyeleri bir arada…

Ford ticari ailesinin en yeni üyeleri bir arada…

Ford Otosan, Ford’un ticari araç üssü olarak özel bir lansmanda yepyeni üyelerini bir araya getirdi.

Türkiye’de ve hatta Avrupa pazarlarında ticari araç konusunda lider olan Ford Otosan, hafif ve orta ticari araç ailesine ait yepyeni üyeleri ile ‘’aile fotoğrafı’’  verdi. Ford ticari araçların en çok tercih edilmesinin nedenleri arasında sürücüler için ihtiyaç olan pratikliği sağlaması ile kullanım maliyetinin ve yakıt tüketiminin minimum düzeyde olması belirtilebilir.

Yeni ticari araçların lansmanı sırasında Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk ev sahipliğini yaptı.

Yeni Ford ticari araç modelleri

Ford, müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını araştırıp analiz ederek araç üretimi yapmaya özen gösteriyor. Müşteri beklentilerine göre üretilen yeni Ford ticari araçlar, ilk ve tek olan birçok yeni özellikle araçlarını daha kullanışlı ve konforlu hale getirdi. Geniş yükleme kapasitesi, şık iç tasarımı ve koltuklarda konfigürasyon olanakları ve araç içi eğlence sistemleri ile konforu kullanıcıları için süt seviyeye çıkarıyor.

Ford SYNC3, araç içi multimedya sistemi ile direksiyondan eller kalkmadan sesli komutlarla müzik dinlemek ya da telefonla görüşmek gibi birçok işlevi rahatlıkla yerine getirebiliyor.

Yenilenen Ford ticari ailesinde yer alan ticari araçlar

Transit Courier, sınıfında en çok satan ticari araç unvanına sahip araçtır.

Transit Custom Van, segmentinde ilk kez 3 yıl sınırsız kilometre garantisi sunuyor

Transit Van, yakıt tasarrufu ile dikkat çeken araç, 3 yıl sınırsız kilometre garantisi sunuyor.

Transit Connect, akıllı cihaz istasyonu sayesinde telefonu şarj etmekten navigasyon dahil birçok özellik kullanılabiliyor.

Transit Kamyonet, pazarda %75 satış oranı ile yüksek performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunuyor.

Ranger, sürücü destek teknolojileri sayesinde maceracı kişiliğe sahip olan kullanıcılarına yüksek performans ile konfor sunuyor.

Tourneo Courier, yenilikçi teknolojilerle donatılan araç, 6 ileri şanzımanı ile de kullanıcılarını keyiflendirecek.

Transit Minibüs, 3 noktalı emniyet kemer sistemi ile küçük yolcularını bile güvenliliğini garantiye alırken; Sync teknolojisi ve sürücü destek teknolojileri sayesinde konforu üst düzeyde sağlıyor.

Tourneo Custom, çevreci Ecoblue motoru ile %13’e yakın yakıt tasarrufu sağlayan araç arka kabinde de yolcularına konfor sunarak; ilk konferans düzeni kurulu koltuklarında rahat bir yolculuk imkânı sağlıyor.

Tourneo Connect, akıllı hız sınırlandırıcı ve 8 ileri hızlı otomatik şanzımanı ile segmentinde tek olan anahtarsız kullanım özelliği ile güvenlik ve konfor açısından üst düzeyde bir performans sunuyor.

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ