Bayram bitti fakat kampanyalar bitmedi

Arabakarsilastirma.com 28.08.2018 Araba Kampanyaları
Bayram bitti fakat kampanyalar bitmedi

Bayram bitti fakat kampanyalar bitmedi

Sıfır kilometre araçlar, döviz kurlarındaki artışa rağmen; bayram kampanyaları sayesinde hurda araç teşviki etkisi ile indirimli fiyatlar eşliğinde satılıyor.

Döviz kurundaki artış nedeniyle ithal otomobillerde zam artışı yapmaya hazırlanırken; tüketicilere yönelik bayram fırsatlarını açıkladı.

Renault’dan hurda teşvik indirimi

Ağustos ayında Renault’dan hurda teşvikinden yaralanmak isteyen müşteriler için, Symbol alımları için 7 bin lira, Clio ve Kangoo alımları için 5 bin TL indirim yapılırken; hurda teşviki indirimi sayesinde Clio HB modeli 63 bin 900 TL’ye satışa sunuluyor.

Dacia’da 7 bin TL indirim

Dacia hafif ticari modelleri için hurda teşvikinden yararlanmak isteyen müşterileri için, Logan MCV alımları için 7 bin TL, Dokker alımları için 5 bin TL, Sandero ve Yeni Duster alımları için 4 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

BMW’den takas yardımı

Borusan tarafından BMW modellerine yönelik 3 bin TL’den 7 bin TL’ye kadar takas yardımı yapılırken; Jaguar ve Land Rover markaları için takas yardımı 30 bin TL’yi buluyor.

Hurda teşviki Suzuki’de

Hurda teşviki kapsamında Suzuki Vitara modeli için 8 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

ÖTV teşviki Seat’tan

SEAT’ın SUV modelleri arasında bulunan Ateca için 15 bin TL, Arona için 13 bin TL indirim fırastı müşterilerini bekliyor.

25 bin TL birden Toyota’dan

Kampanya kapsamında Toyota, üretimi Türkiye’de yapılan 2018 model C-HR ve C-HR Hybrid, hem ÖTV teşviki hem de hurda teşviki kapsamında ağustos ayı itibarıyla 25 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Bunun dışında hurda teşvikinden faydalanarak Hilux alacak içinde ÖTV ödemesi alınmıyor.

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ