2019 Hyundai Kona Iron Man Edition Tanıtıldı

Arabakarsilastirma.com 23.07.2018 Araba Haberleri
2019 Hyundai Kona Iron Man Edition Tanıtıldı

2019 Hyundai Kona Iron Man Edition Tanıtıldı

Marvel Sinematik Evreni kapsamında en önemli karakterler arasında yer alan Iron Man’e ait zırha sahip olamasanız da 2019 Hyundai Kona Iron Man Edition ile Iron Man zırhı içinde gibi hissedebilirsiniz.

Tüm çizgi roman severler, 19 Temmuz 2018 tarihinde başlayan ve 23 Temmuz 2018 tarihinde bitecek olan 2018 Comic-Con International: San Diego uluslararası çizgi roman fuarında toplanmış ve dünyaca önemli bir yere sahip olan Hyundai da fuar fırsatını kaçırmayarak 2019 Hyundai Kona Iron Man Edition modelinin örtüsünü kaldırarak tanıttı.

2019 Hyundai Kona Iron Man Edition mat bir gri bir renge sahipken Iron Man kırmızısı tasarım detaylarını kullanarak büyüleyici bir görünüme kavuşmuş. Sisler, aynalar, tampon, jantlar ile diğer kritik ve detay yerlerde kullanılan Iron Man kırmızısı çizgiler, özel tasarım olan Kona’nın havalı görünmesini sağlamış. Aynı zamanda Stark Industries logosu arka kapıda bulunurken, aracın üstüne konulan gümüş renkli Iron Man logosu, Kona’yı tümüyle farklı bir araç haline getirmiş.

2019 Hyundai Kona tasarım detayları…

Aracın dışlı kadar içinde de tasarım detayları yer alırken, klima çerçeveleri ile bilgi-eğlence sistemi, aynı zamanda gösterge paneli ve vites topuzu, Iron Man zırhı gibi görünmesi adına aracın özel tasarlandığını gösteriyor. Marvel ve Iron Man için gerçekten hayransanız, 2019 Hyundai Kona Iron Man Edition’a sahip olarak kendinizi hem mutlu edebilir hem de farklı bir yolculuk yapabilirsiniz.

2019 Hyundai Kona Iron Man Edition’ın eksiği ise çok fazla zırh kullanılmış fakat İkonik Iron Man zırhı alev kırmızısı ile altın renklerinin karşımı ile oluşuyordu. Ama araçta altın rengine hiç yer verilmemiş ve bu detayın atlanması çok da doğru tercih olmamış.

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ