Audi Q5 Fiyat Listesi

Audi Q5 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q5 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Audi Q5 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 2.0 TDI Quattro-
  • 2.0 TDI Quattro S-Tronic-
  • 2.0 TFSI Quattro S-Tronic-
  • 3.0 TDI Quattro S-Tronic-

Audi Q5 Hakkında

Audi marka araçlar günümüzde alman malı olarak bilinmektedir. Ve konforu ön planda tutan tasarımlara ağırlık vermektedir.Audi'nin Q5 modelide yine konfor açısından çok iyi tasarıma sahiptir. Spor bir görünüme sahiptir. Kullanıcı için sürekli olarak sürüş performansı yüksektir. Dış görünüm olarak, özel olarak tasarlanmış arka lambalar geniş bir metot da tasarlanmış olup, oldukça dikkat çekicidir. Arka farlarda ayrıca LED teknolojiside kullanılmıştır. Aracın bagaj kapağı da oldukça dikkat çekici ve geniş bagaj hacmi ile oldukça cazip görünmektedir.

Benzin kapağıda dâhil olmak üzere tüm dış yüzeyi oldukça dikkat çekici bir görsellik de hazırlanmıştır. Sportif bir görünüme sahip olduğu kadar, zarif bir görünümüde bulunmaktadır. İçerisindeki dizayndayine göze hoş gelecek şekilde düzenlenmiştir. Gösterge panelleri, ses sistemleri, araç içerisinde internet kullanımı için özel olarak alınabilecek Bluetooth düzeni gibi sürücünün en iyi deneyimi yaşamasına ve zevki yolculuklara şahit olmasına imkân tanımaktadır.Koltukların dizaynında tamamen konforun ön planda tutulması, yüksek bir sürücü koltuğu imkânı sağlaması gibi birçok artısı ile Audi Q5 her kesim tarafından tercih edilebilecek bir araç olarak dikkat çekmektedir.

Audi Q5 75 litre hacimli yakıt deposuna, 540 litrelik bagaj haznesine, 1830 kg ağırlığa sahiptir. Yaklaşık olarak, 7,1 saniyede 100 km hıza ulaşabilmektedir. Azami olarak, 222 km hıza ulaşabilmektedir.Q5 in yapısında TFSI motor teknolojisi kullanılmıştır. Tamponlarda ofroad tarzı ızgaralara kullanılmış olup, paslanmaz kalite metallerden yapılmıştır. Star stop özelliği sayesinde durma konumuna gelince araç motorları otomatik olarak kapatır. Yol bilgisayarına sahiptir ve sistem üzerinde gerekli olan bütün göstergeler yer almaktadır.Audi Q5 aile, bireysel ve iş ortamlarında tercih edilebilir. Geniş kapasiteye sahip ve konforu ön planda araçtır.