Audi Q3 Fiyat Listesi

Audi Q3 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi Q3 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Audi Q3 Hakkında

Audi Q3 kendisegment otomobiller arasında göz dolduran tasarıma sahiptir. Kendinden emin ve alman ekolu ile tasarlanmış güçlü ve yüksek performansı ön plana çıkan otomobil beklentilere cevap vermektedir.Audi Q3 sportif,etkileyici ve verimli görünümü ile tek çerçeve tampon tasarımı, alçak konumda yerleştirilmiş hava menfezleri daha çekici bir görünüm sağlanmıştır. LED farları ve arka lambaları ile baştan aşağıya şehrin yeni sahibi olma özelliğine sahiptir.İç mekândaAudi Q3 konforu ve premium olduğunuzu hissedeceksiniz.Kaliteli kumaş ve birinci sınıf deriden üretilmiş koltukları klas ortamın ve yaşam tarzı için sağlanmış geniş iç mekan ile ayrıcalık yaratacak bir konsept yaratmıştır.

Audi Q3 hazırlanmış çok üst seviyede multimedya deneyimi ve çok kullanışlı teknolojik sistemler ile hayatı ve sürüş keyfini kolaylaştırmaktadır.Audi TFSI motor seçenekleri ideal performans ve yüksek sıkıştırma oranı son derece başarılı ve yakıt tüketimi ve yüksek performans sergileyen motordur. Alman klasiği ve disiplini ile üretilmiş Audi Q3 sürüş keyfi ve güvenlik paketleri ile business ayarında harika bir araçtır.Audi Q3 otomobil sürüş keyfi ve aktif,pasif güvenlik paketleri ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmenizi sağlayacaktır. Her türlü şartta güvenli kullanım ve performans yakalama şansınızın olduğu otomobil tüm herkes tarafından beğeni kazanmaktadır.

Audi Q3 dış ve iç görünümü tasarım ve görsellik açısından tam puan almış ve tüm zamanlarda konfor ve gücü birlikte sunmayı hedeflemiştir. Audi Q3 sportif çizgiler ile ferah bir iç mekân ve güçlü ve çevik tasarım, çevre dostu motor seçenekleri ile Audi Q3 şehir efsanesi olmak için araç tutkunlarını beklemektedir.Bu aracı test ederek sürüş keyfini yakalayın ve performansıtest edin. Daha sonrasında otomobili almak için karar verin. Güçlü ve sportif tasarım sizleri Audi Show roomlarında beklemektedir.