Audi A7 Fiyat Listesi

Audi A7 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Audi A7 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A7 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Audi A7 Hakkında

Şıklık ve konforu başarı ile buluşturmayı başarabilen Alman üretim devi Audi, A serisi ile birlikte büyük hizmetler sunmaya devam etmektedir. Serinin en değerli parçalarından birisi olan Audi A7 serisi, özellikle şıklık anlamında mükemmel bir görsellik sunmaktadır. Tekerlek yuvalarındaki belirgin keskin çizgiler, tüm araç boyunca devam ederek şık bir görüntü yaratmaktadır. Alüminyum jantlar da, aracın görselliğine ekstra şıklık katmaktadır. Farların içerisinde bulunan LED ışıklar sayesinde, nerede olursanız olun, aracınız hemen kendini belli etmektedir. Bu LED ışıklar mükemmel bir ışık gücü ile çevreye yayılmakta ve müthiş bir farklılık yaratmaktadır. Özellikle bu niteliklerden dolayı Audi A7 serisi, daha çok şıklık arayan kişilere hitap eder. Güvenlikli ve konforlu olmasının yanı sıra, şıklık da olsun diyenler için üretilmiş çok özel bir seri.

Şıklığın yanı sıra konfor ve güç olarak da çok büyük etkinlik sunan Audi A7 serisinde, yaklaşık olarak 1.390 litreye varan bir motor hacmi bulunmaktadır. Araç içi kontrol panelleri tamamen sürücü hedef alınarak tasarlanmıştır. Yolculuk esnasında sürücü ve ön koltukta yer alan kişinin her türlü trafik güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Aracın sürücü bilgilendirme sisteminde aynı zamanda, araçta yakıt tasarrufuna gitmenin yolları bildirilmektedir. Bu da sürücülere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Araç hafif yapısından dolayı, ekstra güç yaratmaz ve optimum yakıt tüketimini kendisi sağlar. Aynı zamanda araçta arka koltuklar katlandığında, bagaj hacmi yaklaşık 1.390 litreye ulaşmaktadır. Bu da uzun yolculuklarda kişilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Audi A7 serisine fiyat aralığı olarak bakıldığı zaman, anahtar teslim fiyatının 493 bin TL'ye kadar varabildiğini görmekteyiz. Elbette bu fiyat tüm ÖTV, KDV, Motorlu Taşıt Vergisi, Trafik Tescil İşlemleri, Ruhsat İşlemleri fiyatlarının da eklenmiş şeklidir. Anahtar teslim fiyatlarına bakıldığı zaman fiyat aralığının yaklaşık olarak 300 bin TL ile 493 bin TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.