Audi A1 Fiyat Listesi

Audi A1 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Audi A1 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Audi A1 2003 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • HB 1.6 Attraction Otomatik-
Audi A1 2002 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2001 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 2000 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Audi A1 1999 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • HB 1.6 Attraction Otomatik-

Audi A1 Hakkında

Audi markası son dönemde ülkemizde ve tüm dünyada modern tasarımı ve sunduğu konfor ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bu doğrultuda üretilen Audi A1 modeli de bu özellikleri gösteren modellerden bir tanesi. Birçok farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan araç diğer modellerde olduğu gibi son derece spor bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra teknik özellikleri incelenecek olursa aracın yakıt tasarrufuna son derece önem verdiği söylenebilir. 1,0 motor seçeneğiyle adeta en ekonomik yakıt kullanan araç olma yolunda ilerleyen modelde 1,4 ve 1,6 motor seçenekleri de yer alıyor. Aracın beygir gücü incelenirse 1,0 modellerinde 95 Hp’lik bir güç bulunuyor. Motor büyüdükçe beygir gücü de modeller içerisinde ona eşlik ediyor.

Audi A1 modellerinde kullanıcıların en büyük endişelerinden birisi olarak konfor gösterilebilir. Birçok kişi aracın ebatlarının küçük olması sebebiyle içeride ki kullanım alanının küçüklüğünden endişe ediyor. Ancak Audi markası aracın ebatlarını belirledikten sonra ortaya çıkan kullanım alanını olabilecek en iyi şekilde kullanarak bu endişeleri yersiz çıkarmış. Arka koltuklarda oturan kişilerin kesinlikle bacaklarını kısması gerekmiyor. Normal oturuş pozisyonunda kişilerin dizleri de ön koltuklara değmiyor ve herhangi bir konfor sorunu olmuyor.

Sürüş anında ki konfor incelendiğinde ise çok üst düzeyde bir hizmet karşımıza çıkıyor. Birçok kişi aracın trafikte sürüşünün sınıfının en iyisi olduğunu belirtirken uzun yollarda da herhangi bir ağrı yaratmıyor. Aracı galerilerden 0 km. almayı düşünen kişiler 80 bin TL’yi gözden çıkarmak zorundalar. Bunun yanı sıra aracın özellikleri arttıkça fiyat 93 bin TL’ye kadar çıkıyor. Audi A1 modelindeki aracın en üst hizmet sunan sınıfı olarak 1,6 motor gücündeki dizel seçeneği gösteriliyor. Günümüzde bayanlara daha çok hitap ettiği düşünülse de aynı oranda baylar da bu aracı sıklıkla kullanıyor.