Araba Kampanyaları

Bayram bitti fakat kampanyalar bitmedi

Bayram bitti fakat kampanyalar bitmedi

Araba Kampanyaları
Sıfır kilometre araçlar, döviz kurlarındaki artışa rağmen; bayram kampanyaları s...
Mercedes’ten Ağustos ayına özel kampanya

Mercedes’ten Ağustos ayına özel kampanya

Araba Kampanyaları
Ağustos ayına özel Mercedes-Benz Türk düzenlediği kampanya ile %1,79 faizle kred...
Avantajlı kredi fırsatları Honda'da!

Avantajlı kredi fırsatları Honda'da!

Araba Kampanyaları
Ağustos ayına özel Honda Civic sahibi olmak isteyenler, avantajlı kredi oranları...
Marka marka otomobil indirimleri…

Marka marka otomobil indirimleri…

Araba Kampanyaları
Otomobil pazarı, 2018 yılının ilk yarısında %10 oranında daralma yaşarken, marka...
2018 Temmuz Ayı Otomobil Kampanyaları

2018 Temmuz Ayı Otomobil Kampanyaları

Araba Kampanyaları
Otomobil şirketlerinin kampanyaları arasında yer alan takas desteği, döviz kuru ...
Hurda Teşviğine Renault ve Dacia’dan Ek İndirim

Hurda Teşviğine Renault ve Dacia’dan Ek İndirim

Araba Kampanyaları
Hurda teşviki kapsamında Renault ve Dacia, hurda teşvikinden yararlanmayı planla...

Araba Kampanyaları

Otomobil kampanyaları yeni yıl ile birlikte hız kazandı ve araba firmalarının yaptıkları bir takım kampanyalar şekillenmeye başladı. Araba firmaları hedef satışlarını üst seviyelere çıkarmak için 2018 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi tüketicileri cezp edici kampanyalar yapmaya başladı.

Ne Zaman Kampanyalar Olur?

Araba kampanyaları Ocak ile Nisan ayarında yoğunlukla yapılır. Firmalar araba kampanyalarını genellikle yılsonunda ellerindeki ürünleri satmak amaçlı gerçekleştirirler. Televizyon ve radyolarda da oldukça sık rastlanan bu duruma herkes biraz aşinadır. Yıl sonu araba kampanyaları Kasım ayında başlayıp aralık ayında hızla devam eder. Araba firmaları yıl sonu hesaplarını kapatmadan önce son virajda oldukça dikkat çeken araba kampanyalarıyla karşımıza çıkar. Ayrıca firmalar yeni yılın ilk aylarında da yükselen araba fiyatlarında müşterilere destek olmak amacıyla bir takım kampanyalar düzenler.

Türkiye'de yüksek vergi oranlarına rağmen araba satışlarının oldukça yüksek düzeyde olması yapılan araba kampanyaları ya da destekli krediler ile mümkün oluyor. Tüketicilerin bütçesini zorlayacak yüksek miktarlarda limitler olsa da sağlanan avantaj ve kampanyalar ile bu durumun önüne geçiliyor. Sitemizde güncel araba kampanyalarını takip ederek daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 2018 yılında oldukça düşen araba satışları için firmalar birbiri ile rekabet ederek oldukça cazip avantajlar sunuyorlar.

Kampanyaları Takip Etmenin Önemi Nedir?

Araba kampanyaları kişilerin oluşturdukları kısıtlı bütçelerle bile araba sahibi olabilme imkanından dolayı oldukça önemli bir yere sahiptir. Belirli bir yatırım miktarı olan tüketiciler araba kampanyaları sayesinde zorlanmadan hedeflerine ulaşabilirler. Hareketini ve önemini hiç yitirmeyen araba sektöründe her zaman yapılabilen avantajlı araba kampanyalarını güncel bir şekilde siz değerli okuyucularımız için bir araya getiriyoruz.

Ne Gibi Avantajları Olur?

Araba kampanyaları ile araba sahibi olunması durumunda alınan otomobil hem lüks hem yeni hem de avantajlı olabilir. Daha az bütçe ile zevkine uygun araba alman isteyen tüketiciler yaptıkları hummalı araştırmalar sonucu istedikleri arabalara en uygun fiyat ile ulaşabiliyorlar. Bunun için tüketicilerin firmalar tarafından yapılacak olan araba kampanyalarını takip etmeleri yeterli olacaktır. Ayrıca 2018 yılı ile bankalar da araç sahibi olmak isteyen tüketicilere araba firmaları ile birlikte çalışarak birçok kredi paketi oluşturabiliyorlar.

Kampanya Türleri

Araba firmaları satış seviyelerini yükseltmek amacıyla farklı çeşitlerde kampanyalar düzenlemekte. Firmaların düzenlediği kampanyalar arasında; takas desteği, döviz kuru sabitleme işlemi, faizsiz kredi imkânı sunma, ÖTV desteği seçenekleri yer alıyor. Yapılan son fiyat güncellemeleri sebebiyle tüketicileri zor durumda bırakmamak ve satışlarını yüksek seviyelere çıkarmak isteyen araba firmaları bankalar ile işbirliği içinde çalışarak farklı kampanyalar oluşturuyorlar. Bankaların uyguladığı farklı kredi paketleri de araba almak isteyenlerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri. Bankalar uygun faiz oranları, faizsiz kredi imkanları ve uzun vadede ödeme seçenekleri sunarak müşterilerine araba alımlarında destek oluyor. Araba kampanyalarına sitemiz aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.