Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giulietta 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Alfa Romeo Giulietta 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Alfa Romeo Giulietta Hakkında

1.6 Dizel motor ile Alfa TCt otomatik vitesin buluşmasından ortaya çıkan Alfa Romeo Giuliettaotomobil sevenler için çok düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansın birleşimi olan herkes için tasarlanmış motoru ile harika bir otomobildir.Alfa Romeo Giulietta yolculuk boyunca yola hükmetmek için tasarlanmış ve her türlü yol şartlarınarağmen olağandışı sürüş keyfi sunmaktadır.Dış donanımları ile göz kamaştıran Alfa Romeo Giuliettaİtalyankarizması ve DNA’sını tüm hatları ile yansıtmaktadır.İç donanımlarına bakıldığın da tutkularınızı ateşleyecek kadar harika dizayn edilmiştir. İtalyan tasarımı olan döşeme ve siyah deri koltukların vermiş olduğu asalet ile Alfa Romeo Giuliettayeniden baştan yaratılmıştır. Safsportif, safperformans, saf heyecan hepsi bu otomobilde birleşmiş ve sunulmuştur.

Yapılan değişik tasarımları ile ön farlar,egzoz çıkışı,deri direksiyonu ile kendine özgü tarzı olan Alfa Romeo Giulietta farkı hissettirmekledir.Alfa Romeo Giulietta kullanıcıları için üç değişik sürüş modu ile satışa sunulmuştur. Performans için Dynamic, en uygun yakıt tüketimi için Natural,kötü hava ve kötü yol tutuşu şartlarında kullanım için yeni teknolojisi ile harika bir otomobildir.Alfa Romeo Giulietta kendine has kişiselleştirilmiş bağlantı ve ses kalitesi ile multimedya sistemi araç için tasarlanmış en iyi teknolojiler arasındadır.

Teknoloji ve güvenliği bir arada sunan Alfa Romeo Giulietta standart ekipmanlardan, gelişmiş kontrol ve güvenlik ekipmanlarına kadar elektronik sistemler ile dizayn edilmiştir. Alfa Romeo Giulietta tüm zamanların en iyi sürüş koşullarını garanti etmektedir. Alfa Romeo Giulietta ilk önceliği çevreye saygıdan geçmektedir. Bu yüzden benzinli ve dizel motorları Euro 6 uyumlu olarak üretilmiştir. Aktif ve pasif güvenlik sistemleri ile güvenlik her şeyden önce gelmektedir. İç huzuruAlfa Romeo Giulietta kullanarak sağlayabilirsiniz. Kendine özgü donanımlara sahip olan Alfa Romeo Giulietta almak ayrıcalıktır. Bu deneyimi ve ayrıcalığın farkına varın.